De Amsterdamse band The Scene is vrijdag 5 juni hoofdact van het L&R-feest. Ook de Delftse band Misty Moon treedt op en er is een disco. Thema van het feest is ‘blauw’.
De organisatie wil met het feest ‘de integratie tussen studenten en docenten stimuleren’ en probeert belangstellenden vroeg naar de tent bij het Hechtingsinstituut te krijgen door vier gratis consumties aan te bieden voor negen uur ‘s avonds.
De Amsterdamse band The Scene is vrijdag 5 juni hoofdact van het L&R-feest. Ook de Delftse band Misty Moon treedt op en er is een disco. Thema van het feest is ‘blauw’. De organisatie wil met het feest ‘de integratie tussen studenten en docenten stimuleren’ en probeert belangstellenden vroeg naar de tent bij het Hechtingsinstituut te krijgen door vier gratis consumties aan te bieden voor negen uur ‘s avonds.

Comments are closed.