Campus

Wave scoort hoog op zwemkampioenschap

De afvaardiging Wavers die afgelopen zaterdag in Utrecht meedeed aan het Nederlands Studenten Kampioenschap Zwemmen, kan tevreden zijn. Twee tweede plaatsen in de estafette en twee eerste plaatsen op individuele nummers waren de oogst na een dag hard zwemmen.

In het totale deelnemersveld van ongeveer 250 zwemmers deden twaalf Delftenaren mee. Christiaan Donkelaar, één van deze zwemmers: “In de estafette zwommen we met drie Wavers en één ‘import-Waver’. Je mag aan een studentenkampioenschap namelijk ook meedoen als je geen lid bent van een studentenzwemvereniging. Vandaar dat we ook niet-Wavers in ons team konden laten zwemmen.”

Het estafetteteam presteerde niet onverdienstelijk: het haalde twee tweede plaatsen. Donkelaar: “Natuurlijk hadden we verwacht eerste te worden, we zwommen heel goede tijden. Maar ook de tegenstanders bleken hard te gaan, dus we zijn absoluut niet ontevreden.”

Ook op individuele nummers werden successen geboekt. Louis van Schaarenburg haalde een gouden medaille op de tweehonderd meter wisselslag en Donkelaar werd eerste bij de honderd meter rugslag. (EL)

In het totale deelnemersveld van ongeveer 250 zwemmers deden twaalf Delftenaren mee. Christiaan Donkelaar, één van deze zwemmers: “In de estafette zwommen we met drie Wavers en één ‘import-Waver’. Je mag aan een studentenkampioenschap namelijk ook meedoen als je geen lid bent van een studentenzwemvereniging. Vandaar dat we ook niet-Wavers in ons team konden laten zwemmen.”

Het estafetteteam presteerde niet onverdienstelijk: het haalde twee tweede plaatsen. Donkelaar: “Natuurlijk hadden we verwacht eerste te worden, we zwommen heel goede tijden. Maar ook de tegenstanders bleken hard te gaan, dus we zijn absoluut niet ontevreden.”

Ook op individuele nummers werden successen geboekt. Louis van Schaarenburg haalde een gouden medaille op de tweehonderd meter wisselslag en Donkelaar werd eerste bij de honderd meter rugslag. (EL)

Editor Redactie

Do you have a question or comment about this article?

delta@tudelft.nl

Comments are closed.